Kviečiame dalyvauti ES jaunųjų mokslininkų konkurse!Domiesi tiriamuoju darbu? Laboratorija – aplinka, kurioje mielai leidi laiką? Turi idėjų, kaip išspręsti vieną ar kitą aktualią šių dienų problemą? Dalyvauk ES jaunųjų mokslininkų konkurso (ESJMK) nacionaliniame etape.

Darbų registracija vyksta iki kovo 7 d. 

 

Į baigiamąjį konkurso etapą, kuris vyks nuotoliniu būdu ZOOM platformoje balandžio 7–9 dienomis, atrinktų darbų sąrašą paskelbsime kovo 20 d. Atrinktus darbus bus galima papildyti, pataisyti ir pateikti dar kartą iki kovo 31 d.

 

Dalyvaudami konkurse mokiniai turi unikalią galimybę diskutuoti su šalies universitetuose ir mokslo centruose dirbančiais mokslininkais, pasitikrinti savo tyrimo aktualumą, perspektyvumą ir konkurencingumą mokslo pasaulyje.

 

Konkurse pristatomi darbai vertinami atsižvelgiant į: darbo idėjos originalumą ir moksliškumą; tyrimo atlikimo meistriškumą, kruopštumą ir savarankiškumą; darbo aprašo ir pateikties kokybę, autorių gebėjimą darbo tema diskutuoti su ekspertais.

ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo laimėtojų laukia išskirtiniai prizai: galimybė atstovauti Lietuvai tarptautiniame ES jaunųjų mokslininkų konkurse (EUCYS), kuris 2022 m. rugsėjį vyks Nyderlanduose. Taip pat – kelionės į Tarptautinį Šveicarijos talentų forumą ir Tarptautinę gamtos tyrimų savaitę Šveicarijos Alpėse.

 

Tad padirbėti ir pasistengti verta!

 

Konkurso sąlygos


ESJMK organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, palaiko ir remia Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Konkurso partneris – Lietuvos respublikos valstybinis patentų biuras.