Kviečiame dalyvauti ES jaunųjų mokslininkų konkurse


Mokinius, besidominčius moksliniu darbu, generuojančius idėjas, kaip išspręsti aktualias problemas, tyrinėjančius ir kuriančius, kviečiame dalyvauti ES jaunųjų mokslininkų konkurso (ESJMK) nacionaliniame etape. Konkursui priimami visų mokslo sričių darbai.

Darbų registracija vyksta iki kovo 6 d., 15 val. čia:https://www.lmnsc.lt/forma/

Į baigiamąjį konkurso etapą, kuris vyks balandžio 5–7 dienomis Vilniuje, atrinktų darbų sąrašą paskelbsime kovo 15 d. Atrinktus darbus bus galima papildyti, pataisyti ir pateikti dar kartą iki kovo 29 d.

Dalyvaudami konkurse mokiniai turi išskirtinę galimybę diskutuoti su šalies universitetuose ir mokslo centruose dirbančiais mokslininkais, pasitikrinti savo tyrimo aktualumą, perspektyvumą ir konkurencingumą mokslo pasaulyje, gauti patarimų, kaip tobulinti savo darbą.

Konkurse pristatomi darbai vertinami atsižvelgiant į darbo idėjos originalumą ir moksliškumą; tyrimo atlikimo meistriškumą, kruopštumą ir savarankiškumą; darbo aprašo kokybę, autorių gebėjimą darbo tema diskutuoti su ekspertais.

ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo laimėtojų laukia puikūs prizai: galimybė atstovauti Lietuvai prestižiniame tarptautiniame ES jaunųjų mokslininkų konkurse (EUCYS), kuris 2023 m. rugsėjį vyks Briuselyje, Belgijoje, kelionės į Tarptautinę gamtos tyrimų savaitę Šveicarijos Alpėse ir Tarptautinį Šveicarijos talentų forumą.

Konkurso sąlygos

Skelbiame ir D. U. K., kurie padės geriau pasiruošti konkursui.

ESJMK organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, palaiko ir remia Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Konkurso partneris – Lietuvos respublikos valstybinis patentų biuras.