IDĖJŲ MUGĖ – lapkričio 22 d.


Idėjų mugės data lapkričio 22 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (parodos „Mokykla 2019“ metu).

Šiais metais Idėjų mugė skelbia ir naujovę – jaunuosius tyrėjus kviečiame sukurti trumpą (ne ilgesnį nei 1 minutės) filmuką, kuriame jie savo idėjas pristato nuotaikingai ir paprastai. Filmukas nėra privalomas, bet geriausio filmuko autoriaus ar autorės laukia puikus specialusis prizas, tad pasistengti verta! 

Filmukas bus vertinamas tik kaip priedas, iliustruojantis jūsų stendinį darbo pristatymą.

Filmukus siųskite per WeTransfer el. paštu organizacinis@lmnsc.lt iki lapkričio 8 d. su prierašu „Idėjų mugė 2019“ arba įkelkite nuorodą filmuko atsisiuntimui darbo registracijos metu.

Dalyvavimo sąlygos

Stendo šablonas (atsisiųsti)

Rekomendacijos stendinio pranešimo rengimui

Stendą išspausdins organizatoriai. Jums reikia tik užpildyti atsisiųstą šabloną ir prisegti registracijos metu.
Stendo formato (A0) keisti negalima, keisti galite tik vidinių laukų dydį.

Papildoma informacija

Tel.: (85) 2773614, 8 68627309 el. p. organizacinis@lmnsc.lt

Šio renginio tikslas – suburti draugėn mokinius, pasižyminčius novatoriškais darbais ir idėjomis, padėti geriau pasirengti Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniam etapui.

Idėjų mugė skiriasi nuo kitų konkursų tuo, kad čia bus pristatomi ne užbaigti darbai, o tik idėjos. Idėja bus pristatoma stendiniu pranešimu (plakatas), kuriame pateikiama informacija apie planuojamą ir / arba vykdomą tyrimą, aptariama darbo metodika, iškeliamos mokslinės hipotezės, pristatomi tyrimų rezultatai, jei tokie jau yra, numatoma duomenų analizės eiga ir t.t. Renginio metu bus ne tik vertinamos idėjos, bet ir teikiamos mokslininkų konsultacijos ir patarimai dėl planuojamo ar jau pradėto tyrimo.

Perspektyviausių darbų autoriams bus teikiamos individualios mokslininkų konsultacijos.